NEOO over ons

NEOO ontwikkelt vastgoedprojecten

NEOO focust zich primair op de (her)ontwikkeling van complexe en multifunctionele vastgoedprojecten waar winkelen, wonen, werken en verblijven centraal staan. NEOO ontwikkelt zowel voor investeerders als voor eigen rekening en risico en houdt kantoor in Amsterdam.

NEOO over ons
 
Over ons

Schat aan expertise en ervaring

Ons team heeft gezamenlijk een schat aan expertise en ervaring, over de volle breedte van vastgoedontwikkeling van de conceptfase tot aan oplevering. Wij ontwikkelen met heel veel energie op een ondernemende, innovatieve en creatieve manier samen met onze partners hoogwaardige projecten waar consumenten en gebruikers graag verblijven. Maatwerk en kwaliteit zijn daarbij voor ons belangrijke uitgangspunten.

Wat we doen

Wat we doen
  • Concept ontwikkeling
    Concept ontwikkeling

    NEOO ontwikkelt realiseerbare concepten voor locaties of gebouwen die stedenbouwkundig goed zijn ingepast en aansluiten op de laatste marktontwikkelingen onderbouwt met een haalbaarheidsanalyse.

  • (Her)ontwikkeling
    (Her)ontwikkeling

    De expertise van het NEOO team resulteert door vakmanschap en maatwerk in optimale projecten die perfect aansluiten bij de laatste marktontwikkelingen en toekomstbestendig zijn.

  • Realisatie
    Realisatie

    NEOO realiseert vastgoedprojecten met een scherp oog voor kwaliteit, planning en budget. NEOO zorgt voor de afstemming tussen enerzijds de beleggers en huurders en anderzijds de bouwende partijen. 

Wat we doen

Partners

  • Timeless
  • TBI
  • Syntrus Achmea
  • Volker Wessels
  • ASR Vastgoed
  • Van Herk Groep
  • Wereldhave
  • RJB Group
  • Vorm
  • Kroonenberg
  • B. Amsterdam

Team

Team
  • Sander van Oss

    Sander van Oss

    Partner/Ontwikkelaar 
    +31 6 53 999 438
    sander@neoo.nu

  • Eelco Nettinga

    Eelco Nettinga

    Partner/Ontwikkelaar
    +31 6 82 17 99 72
    eelco@neoo.nu

  • Arjen Seckel

    Arjen Seckel

    Partner/Ontwikkelaar 
    +31 6 22 49 30 91
    arjen@neoo.nu

  • Neno Markovic

    Neno Markovic

    Ontwikkelaar
    +31 6 11 567 456
    neno@neoo.nu

  • Jörgen Pikker

    Jörgen Pikker

    Projectmanager
    +31 6 21 143 761
    jorgen@neoo.nu

     

  • Arjan van Wingerden

    Arjan van Wingerden

    Projectmanager 
    +31 6 36 399 430
    arjan@neoo.nu

  • Frank Massar

    Frank Massar

    Projectmanager 
    +31 6 20 34 74 47
    frank@neoo.nu

  • Pim Klomp

    Pim Klomp

    Junior ontwikkelaar 
    +31 6 53 91 83 87
    pim@neoo.nu

“NEOO is een ondernemende, innovatieve en creatieve ontwikkelaar die samen met partners hoogwaardige projecten realiseert waar gebruikers graag verblijven”.

Projecten

Contact opnemen met NEOO